Jesteśmy rodzinną firmą od pokoleń zajmującą się sprzedażą drewna i jego wyrobów, począwszy od tarcicy, więźby dachowej, przez drewno budowlane, deski podłogowe, podbiciowe, architekturę i meble ogrodowe, aż po domki drewniane rekreacyjne, letniskowe oraz całoroczne.

    Obecnie specjalizujemy się w budowie domów całorocznych z litych bali drewnianych o grubości od 18cm w zwyż.

    Oferowane przez nas domy drewniane budujemy z bali okrągłych lub prostokątnych według naszych projektów lub według indywidualnych projektów naszych klientów. Stosowana przez nas technologia pochodzi z krajów skandynawskich, gdzie sprawdziła się w o wiele trudniejszych warunkach klimatycznych.

    Stosowany przez nas materiał - drewno jest wyjątkowo przyjazny dla człowieka. Nasze drewno pochodzi z Bieszczad, jednego z najczystszych rejonów polski, który charakteryzuje się też bardziej surowym klimatem, który sprawia, że drzewa tam rosnące rosną wolniej, są gęstsze, najlepsze do budowy domów z bali. Dzięki niemu domy przez nas oferowane posiadają niepowtarzalny klimat, są ciepłe zimą, przyjemnie chłodne latem. Ich wnętrze jest przytulne i zdrowe. Domy te żyją własnym życiem, "oddychają", każdy z nich posiada własną duszę.

    Nasza firma oferuje nie tylko zwykłe wyroby ale również to co dają one człowiekowi - zdrowie i czerpanie pozytywnej energii z otaczającego nas piękna natury zaklętego w drewnie.